У клініці практикуються найактуальніші на сьогоднішній день методи знімного і незнімного протезування з використанням новітніх матеріалів високої якості. Досвідчені лікарі - ортопеди запропонують вам найбільш підходящі способи відновлення втрачених зубів, в залежності від кожного конкретного випадку.

Ортопедія - це відновлення цілісності зубного ряду, а також заповнення втрачених зубів. З цією метою застосовуються різні протези. Якісний протез поєднує три основні функції. Зуби захищаються від подальшого руйнування, коректується їх форма і забарвлення, відновлюються пошкодження. Але для їх застосування, потрібно знати причини виникнення дефекту.

У нашій клініці ви зможете отримати об'єктивну консультацію. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта дозволяє виділити найбільш оптимальний варіант лікування. Для відновлення втраченої внаслідок втрати зубів жувальної, анатомічної і естетичної функції, для запобігання виникнення захворювань пародонту, деформації зубних рядів, необхідно протезування.

Мережа стоматологічних клінік "ПРИВАТНА СТОМАТОЛОГІЧНА КЛІНІКА" може запропонувати Вам знімне зубне протезування і незнімне зубне протезування.

знімне протезування

До знімного протезування відносяться знімні пластинкові протези (пластмасові і нейлонові), а також бюгельні протези.

Незнімне протезування

  • Металокерамічні конструкції. Є найбільш поширеним видом незнімного протезування. До переваг можна віднести високу міцність і хороший естетичний ефект, а до недоліків - значне сточування твердої тканини зуба.
  • Безметалова кераміка. Незважаючи на високий естетичний ефект, дана конструкція дуже тендітна, що дозволяє використовувати її тільки для фронтальних зубів.
  • Кераміка на основі оксиду цирконію. Даний вид поєднує в собі високу міцність і здатність задовольнити найвищі естетичні вимоги.
  • Вініри. У разі ж косметичного дефекту передніх зубів ми використовуємо в нашій практиці керамічні вініри або ламінати, які на багато років зроблять Вашу посмішку сліпучою, не заподіюючи при цьому шкоди глибоким тканинам зуба.
  • Керамічні вкладки є прекрасною альтернативою пломбам, але виготовляються керамічні вкладки не в роті пацієнта, а в лабораторії, після чого стоматолог за допомогою спеціального клейового складу приклеює керамічні вкладки в заздалегідь оброблений зуб.
  • Тимчасові пластмасові коронки використовуються при протезуванні зубів на період виготовлення постійних коронок або мостів. Хоча, вони і тимчасові, але функціональна цінність їх дуже важлива. Не можна ігнорувати цей етап протезування.