У наше століття загального прогресу розвиток стоматології привів до того, що пацієнтові сьогодні не потрібна просто пломба. Він хоче мати повністю функціональну, естетично досконалу реставрацію втрачених тканин зуба. Це бажання пацієнтів нашої стоматологічної клініки вимагає від наших фахівців високої майстерності, заснованого на знаннях самих передових технологій лікування зубів. І так, що ж необхідно для того щоб ваша пломба носила назву "художня реставрація"?

Художня реставрація зуба. Що це таке?

Почнемо з головного. Навіть ідеальна за кольором і формою пломба не прослужать вам довго, якщо під нею залишаться патологічно змінені тканини зуба. Для їх виявлення в нашій клініці використовують детектор карієсу. Це спеціальний тест, що дозволяє під чітким контролем видалити інфіковану емаль і дентин. Крім того, для ідеальної, міцної, а головне довгостроковій "склеювання" пломбувального матеріалу з зубом, необхідна максимальна сухість і стерильність робочого поля. Для цієї мети ми використовуємо раббердам. Це латексна завіса повністю захищає від вологого дихання і слини, в яких містяться мікроби. Крім того, виключається попадання на слизову пацієнта медичних препаратів, які використовуються при лікуванні.

Тепер про саме поняття "художня" реставрація ". Ясно, що фахівець, який займається нею, повинен бути в першу чергу художником. Тут важлива повна імітація природи. Тканини природного зуба, емаль і дентин, різні за кольором, щільності, світлозаломлення. За допомогою сучасних пломбувальних матеріалів можливо створити абсолютно непомітну, повністю гармонує з навколишніми зубами реставрацію. Каріозні порожнини, клиновидні дефекти емалі в ясен, всякі потемніння і нашарування на зубах зникнуть назавжди. Про те, що вироблялося томатологіческое втручання можна буде дізнатися тільки з вашої медичної карти.

Однак, загострюючи увагу на естетичних аспектах лікування, таких як форма і колір пломби, не можна забувати про головну функцію зубів - обробка їжі. Простіше кажучи, всі ці горбки і поглиблення на поверхні задніх зубів при змиканні щелеп зустрічаються в строго визначених природою точках. Цей процес сприяє при прийомі їжі її максимальному подрібненню. Тому так важливо відтворити анатомічно правильну, рельєфну жувальну поверхню зуба.

Нарешті, варто відзначити такий пункт, як правильне формування проміжку між зубами. Неточно відновлений контакт приведе до постійного застрявання їжі при їжі. Виникаючі при цьому роздратування ясен, відчуття дискомфорту, навряд чи додадуть вам гарного настрою.

І так, художня реставрація - це повне анатомічне відновлення форми, кольору і функції зуба. Правильно виконана, вона прослужить вам довго, відновить жувальну функцію і естетичну досконалість.