В нашій стоматологічній клініці для отримання більш детальної інформації про стан зубощелепної системи використовується цифровий панорамний рентгенапарат, який дозволяє отримати панорамний знімок зубів - ортопантомограмму. Панорамний знімок зубів - ортопантомограмма - це мінімальна доза рентгенівського опромінення. Панорамний знімок зубів - ортопантомограмма - це максимальна інформативність для стоматолога про стан зубів і тканин порожнини рота. Панорамний знімок зубів - ортопантомограмма використовується для первинної діагностики у момент першого звернення до лікаря, панорамний знімок зубів дозволяє виявити всі патологічні процеси в тканинах зубів, кістки, білящелепних тканинах.

Якщо при первинній консультації клієнт матиме рентген-знімок, доктор зможе побачити картину стану пародонту і коріння, приховані міжзубні каріозні порожнини, хронічні запальні процеси на верхівках коренів зубів (періодонтит, кістогранулеми, кісти), які протікають безсимптомно, і на які доктор навряд чи зверне увагу, якщо пацієнт не пред'являє скарг.

Рентгенографія також дозволить Вам не допустити помилок при плануванні і виробництві складних ортопедичних робіт.

Рентген-апарат виробництва США, тому:

  • це мінімальна доза рентгенівського опромінення.
  • це максимальна інформативність для стоматолога про стан зубів і тканин порожнини рота.

Рентгенографія використовується лікарем для правильного вибору методу лікування, а також для контролю результатів лікування з часом.

У практиці лікаря стоматолога знімок дозволяє здійснити контроль якості пломбування каналів, і розпізнати початкову стадію карієсу зубів. При цьому лікування зубів не повинно завдавати шкоди іншим органам людського організму, а, як всі ми знаємо ще зі шкільної лави, рентгенівські випромінювання небезпечні. На щастя, наше сучасне рентгенівське обладнання використовує лише КРИХІТНІ дози радіації нешкідливі для організму людини при отриманні знімків будь-якої складності.

Рентгенівське обладнання використовується в нашій стоматологічній клініці, є сучасним і безпечним для здоров'я людини. Ми гарантуємо постійний контроль рівня радіації і 100% якість знімків.

При роботі з рентген-апаратом променеве навантаження на лікаря і пацієнта знижується в кілька разів у порівнянні з устаткуванням, вживаним раніше. Крім того, завжди використовуються засоби додаткового захисту: спеціальні фартухи, накидки, що відгороджують ширми.

Наша стоматологічна клініка оснащена новітніми установками рентгенодіагностики, максимально безпечними для здоров'я людини і що дозволяють отримати найбільш повну та оперативну інформацію, необхідну для проведення максимально ефективного і абсолютно безболісного лікування зубів і ясен.

Для діагностики стоматологічних захворювань ми також використовуємо інтраоральний відеокамеру, яка дозволяє близько розглянути всі дефекти порожнини рота.