У терапевтичної стоматології фотополімерні пломби призначені для лікування каріозних порожнин, відновлення анатомічної форми і косметичної реставрації коронкової частини зубів. У своїй роботі ми використовуємо нове покоління фотополімерного композиту, виробництва США та Німеччини, Японії.

Пломбування зубів

Протягом століть карієс був одним з найлютіших ворогів людини: він викликав гострий біль, його лікування можна було порівняти з витонченою тортурами, а відсутність лікування призводило до втрати зубів. Недбало запломбований зуб може стати причиною серйозних неприємностей. Під невеликим на вигляд отвором може ховатися хронічне запалення нерва і довгий час протікати безсимптомно.

При карієсі лікування зубів полягає у видаленні уражених тканин і їх заповненні за допомогою пломб. Сучасні пломбувальні матеріали дозволяють надійно і якісно відновити навіть дуже серйозно зруйновані зуби і підібрати необхідний відтінок, не відрізняється від кольору власних зубів.

При лікуванні необхідно обробити і сформувати каріозну порожнину зуба, осyщecтвіть протруєння порожнини зуба, накласти ізолюючу прокладку для збереження пульпи зуба і тільки після цього накласти саму пломбу. Після постановки пломби і її фінішної обробки (полірування і шліфування), зазвичай вона покривається захисною плівкою, яка значно подовжує термін життя пломби.

Майстерність і кваліфікація наших лікарів дозволяють зберегти і відтворити зруйнований карієсом зуб. У пацієнтів є можливість при повністю зруйнованої коронки зуба і зберігся корені реконструювати зуб і отримати абсолютно повноцінний зуб, не відрізняється від справжнього.

На сьогоднішній день в арсеналі нашої клініки є цілий ряд пломбувальних матеріалів, що відрізняються високою міцністю, безпекою і естетичними властивостями. Ми гарантуємо Вам професійний підхід і якісне лікування!