Гігієна порожнини рота - це основний профілактичний захід, який повинен обов'язково проводитися за всіма правилами, незалежно від віку людини і стану здоров'я його зубів. Основною метою гігієни порожнини рота є видалення зубного нальоту. На жаль, не завжди особиста гігієна дозволяє добитися якісного очищення порожнини рота.

Професійна гігієна порожнини рота

Роль гігієни в профілактиці стоматологічних захворювань.

Гігієна порожнини рота - це основний профілактичний захід, який повинен обов'язково проводитися за всіма правилами, незалежно від віку людини і стану здоров'я його зубів. Основною метою гігієни порожнини рота є видалення зубного нальоту. На жаль, не завжди особиста гігієна дозволяє добитися якісного очищення порожнини рота. Дуже важливою складовою частиною лікувально-профілактичних заходів є професійна гігієна, яку регулярно проводить лікар-гігієніст. Для контролю Ваших зубів, рекомендується регулярно відвідувати лікаря-гігієніста не менше двох разів на рік.

Видалення зубних відкладень в нашій стоматологічній клініці виконується за допомогою цілого арсеналу препаратів і обладнання, основними з яких є п'єзоелектричні скейлера і піскоструминний апарат, який «бомбардує» поверхню зуба спеціальними найдрібнішими частинками зі спеціальної соди, що дозволяє не тільки очистити важкодоступні ділянки, а й гладко відполірувати поверхню зуба після видалення каменів, що є відмінною профілактикою повторного утворення каменів на цьому місці. Пацієнт повинен розуміти, що виконання професійної гігієни порожнини рота є невід'ємною частиною цілого комплексу процедур по догляду за здоров'ям, а також дозволяє попередити стоматологічні захворювання.

За даними численних досліджень, в 80% випадків причиною виникнення запальних процесів, в тому числі захворювання пародонту, є бактеріальний зубний наліт, який є механічним, хімічним і біологічним подразником тканин. Клінічні експерименти показують, що накопичення зубного нальоту викликає запалення ясен, а його видалення і ретельна гігієна порожнини рота призводить до її одужання.

Комплексний підхід в лікуванні пацієнтів починається з навчання гігієні порожнини рота і закінчується проведенням спеціальних гігієнічних процедур. При цьому відбувається більш швидке одужання запальних захворювань слизової оболонки порожнини рота, продовжується термін служби імплантатів.

У нашій клініці після чистки зубів, лікар-гігієніст докладно розповість Вам, як правильно доглядати за зубами і звести до мінімуму утворення зубного нальоту, карієсу і інших стоматологічних захворювань. Для Вас буде складена індивідуальна програма гігієни і профілактики.

Попередити захворювання набагато простіше, ніж його лікувати!