Як відомо, стоматологія відповідає за здоров'я всієї порожнини рота: як зубів, так і ясен. Одними з найпоширеніших є різні захворювання пародонту, при цьому зуби відчувають навантаження, яке ослаблені тканини ясен не в силах витримати. Для того щоб полегшити навантаження пародонту повернути зубам єдність і забезпечити раціональний розподіл жувального тиску, в клініці застосовуються шинуючі конструкції.

Пародонтологія (запалення ясен, кровоточивість ясен, гінгівіт, пародонтит, пародонтоз). Лікування ясен (лікування пародонтиту та ін.)

Вас турбує запалення ясен, кровоточивість ясен? Вам поставили діагноз гінгівіт, пародонтит або пародонтоз, і Ви боїтеся хворобливого лікування? Відділення Пародонтологія запрошує Вас на ефективне і абсолютно безболісне лікування ясен (лікування пародонтиту, лікування гінгівіту та ін.) Кожен лікар-пародонтолог в нашій клініці-майстер своєї справи, дбайливо і дбайливо ставиться до своїх пацієнтів. Лікування з пародонтологією в нашій стоматологічній клініці - це влучний удар по всім хворобам ясен!

Запалення ясен в тій чи іншій формі періодично виникає у 80% жителів Землі. Наприклад, пародонтоз - це не хвороба, а саме запалення ясен, викликане недостатністю навантаження на жувальний апарат. Тому пародонтоз не вимагає спеціального лікування. Лікар - пародонтолог допомагає пацієнтові, страждаючому пародонтозом, лише зняти запалення ясен і призначає спеціальну дієту, яка містить досить тверді продукти, які вимагають ретельного пережовування (можна сказати, рекомендує комплекс фізичних вправ практично також як інструктор в тренажерному залі). У цьому випадку лікування ясен відбувається просто за рахунок збільшення фізичного навантаження.

Але, на жаль, в більшості випадків запалення ясен досить небезпечне (особливо таке запалення, яке супроводжує кровоточивість ясен). Найчастіше кровоточивість ясен свідчить про розвиток таких широко поширених захворювань, як гінгівіт і пародонтит. Як стверджує сучасна пародонтологія (статистика, яку ведуть пародонтологи усього світу), втрата зубів дорослим населенням планети в більшості випадків буває викликана саме пародонтитом! Так що лікування пародонтиту - справа вкрай відповідальна, не терпить зволікання. Кожен стоматолог - пародонтолог попереджає своїх пацієнтів про те, що пародонтологія до цих пір не змогла розробити методику повного лікування пародонтиту. Тому лікування пародонтиту - це лише стабілізація процесу, і чим раніше розпочати лікування пародонтиту (на більш ранній стадії), тим менш небезпечний пародонтит для пацієнта (тим імовірніше вдасться зберегти йому зуби). За своєю суттю пародонтит є завершальною ступінню розвитку гінгівіту, тобто «запущений» гінгівіт переходить в пародонтит. Гінгівіт виліковний, і, як Вам скаже кожен пародонтолог, слід вилікувати гінгівіт, і не дати йому можливість перерости в пародонтит - ось кращий спосіб своєчасного лікування ясен (лікування пародонтиту).

Як проявляється гінгівіт (пародонтит)? Як дізнатися, що запалення ясен має місце, і пора братися за лікування ясен? Кожен пародонтолог рекомендує своїм пацієнтам відвідувати клініку не рідше ніж раз на пів року - це гарантує своєчасність виявлення запалення ясен і вжиття заходів з лікування ясен. Але є симптоми гінгівіту (пародонтиту), які кожна людина може виявити у себе самостійно - без допомоги пародонтолога. Варто звернути підвищена увага до своїх ясен, якщо Ви відчули неприємний запах з рота, виявили запалення ясен (вразливість, хворобливість ясен під час чищення зубів), кровоточивість ясен. (Пародонтит також характеризується рухливістю зубів, але це вже на досить «високій» стадії розвитку.).

Що впливає на появу гінгівіту і пародонтиту? Як стверджує пародонтология, однією з найпоширеніших причин розвитку пародонтиту (гінгівіту) є зубний камінь, який постійно травмує ясна, викликаючи її запалення. Також гінгівіт (пародонтит) можуть спровокувати неправильно поставлені пломби і неякісні коронки, чинять тиск на ясна (тобто також викликають запалення ясен). Тому сучасна пародонтологія приділяє особливу увагу своєчасному дбайливому видаленню зубного каменю і контролю якості установки пломб і коронок.

Наша стоматологічна клініка відноситься з підвищеною увагою до профілактики та лікування хвороб (запалення) ясен. Ви помітили кровоточивість ясен? Боїтеся, що це - пародонтоз, гінгівіт, пародонтит? Приходьте до нас, і ми допоможемо Вам безболісно вирішити Вашу проблему!

Шинування зубів

Як відомо, стоматологія відповідає за здоров'я всієї порожнини рота: як зубів, так і ясен. Одними з найпоширеніших є різні захворювання пародонту, при цьому зуби відчувають навантаження, яке ослаблені тканини ясен не в силах витримати. Для того щоб полегшити навантаження пародонту повернути зубам єдність і забезпечити раціональний розподіл жувального тиску, в клініці Дент-Альянс застосовуються шинуючі конструкції. Фіксування рухомих зубів здійснюється за допомогою найсучасніших матеріалів на основі скловолокна - так званої "гнучкої кераміки», шовкової арматури або поліетилену. Шини з цих матеріалів не тільки відрізняються чудовою якістю, але і повністю відповідають естетичним вимогам. Незаперечною перевагою методики є можливість щадить обробки зубів, гігієнічність і біосумісність з оточуючими тканинами. Шинування дозволяє не тільки зміцнювати і надійно утримувати рухливі зуби, але і заміщати поодинокі дефекти. В цьому випадку виготовляється штучний зуб, який, завдяки композитного матеріалу, не відрізняється за кольором від природних. Всі процедури проводяться з максимальним комфортом, а технологія створення і встановлення подібних шин дозволяє пацієнтам швидко адаптуватися до них.

Клаптеві операції

Для лікування середніх і важких форм пародонтиту (коли глибина зубодесневих кишень перевищує 5 мм.) В клініці Дент-Альянс проводяться клаптеві операції. В основі методу - ліквідація зубоясенних кишень, відновлення зруйнованих тканин, корекція дефектів краю ясен. Операція полягає в розкритті ясенних тканин, очищенню пародонтальних кишень і поверхні кореня зуба. Розріз дає можливість відкинути ясенний клапоть і повністю розкрити кишеню, щоб видалити із зубів осередки інфекції. Потім усуваються всі запальні тканини з міжзубних проміжків, шліфуються і поліруються поверхні коренів. Оброблений і змодельований слизисто-окісний клапоть фіксується за допомогою швів на новому рівні. Після видалення підясневих відкладень клітини м'яких тканин швидко розростаються і заповнюють вади кістки, не даючи клітинам періодонтиту регенеруватися. Завдяки клаптевим операціями усувається основна причина захворювання, тому на сьогоднішній день це найефективніший спосіб боротьби з пародонтитом.