Шинування зубів - метод з'єднання рухливих зубів між собою, який дозволяє понизити вірогідність їх випадання або видалення. Основним показанням до шинування є патологічна рухливість зубів різного ступеня. Цей метод також рекомендується для попередження рецидиву запалення в тканинах пародонта після лікування за наявності хронічного пародонтиту.

У наше століття загального прогресу розвиток стоматології привів до того, що пацієнтові сьогодні не потрібна просто пломба. Він хоче мати повністю функціональну, естетично досконалу реставрацію втрачених тканин зуба. Це бажання пацієнтів нашої стоматологічної клініки вимагає від наших фахівців високої майстерності, заснованого на знаннях самих передових технологій лікування зубів. І так, що ж необхідно для того щоб ваша пломба носила назву "художня реставрація"?

В нашій стоматологічній клініці для отримання більш детальної інформації про стан зубощелепної системи використовується цифровий панорамний рентгенапарат, який дозволяє отримати панорамний знімок зубів - ортопантомограмму. Панорамний знімок зубів - ортопантомограмма - це мінімальна доза рентгенівського опромінення. Панорамний знімок зубів - ортопантомограмма - це максимальна інформативність для стоматолога про стан зубів і тканин порожнини рота. Панорамний знімок зубів - ортопантомограмма використовується для первинної діагностики у момент першого звернення до лікаря, панорамний знімок зубів дозволяє виявити всі патологічні процеси в тканинах зубів, кістки, білящелепних тканинах.

При лікуванні пульпіту, періодонтиту, інших гострих запалень в клініці використовують спеціальні лікувальні пасти, що володіють протизапальною дією і підсилюють регенерацію тканин. Збалансоване поєднання лікарських засобів, що мають широкий діапазон бактеріологічної дії, дозволяє успішно боротися з виниклою інфекцією. Для художньої реставрації фронтальної поверхні зубів застосовуються вініри. З їх допомогою можливо змінити колір або форму зуба, добудувати відламався кут, закрити щілинки, виправити неправильне положення окремих зубів. У клініці широко застосовується методика реставрації за допомогою композитних вінірів з светоотверждаємих матеріалів.

У терапевтичної стоматології фотополімерні пломби призначені для лікування каріозних порожнин, відновлення анатомічної форми і косметичної реставрації коронкової частини зубів. У своїй роботі ми використовуємо нове покоління фотополімерного композиту, виробництва США та Німеччини, Японії.

Гігієна порожнини рота - це основний профілактичний захід, який повинен обов'язково проводитися за всіма правилами, незалежно від віку людини і стану здоров'я його зубів. Основною метою гігієни порожнини рота є видалення зубного нальоту. На жаль, не завжди особиста гігієна дозволяє добитися якісного очищення порожнини рота.

Як відомо, стоматологія відповідає за здоров'я всієї порожнини рота: як зубів, так і ясен. Одними з найпоширеніших є різні захворювання пародонту, при цьому зуби відчувають навантаження, яке ослаблені тканини ясен не в силах витримати. Для того щоб полегшити навантаження пародонту повернути зубам єдність і забезпечити раціональний розподіл жувального тиску, в клініці застосовуються шинуючі конструкції.

Всупереч загальноприйнятій думці, потемніння зубів загрожує не тільки любителям чаю, кави або сигарет. Причинами зміни відтінку, крім впливу харчових барвників, є вроджені та набуті порушення кольору емалі (флюороз, гіпоплазія), а також вікові зміни. У клініці практикується декілька ефективних методів відбілювання: внутрішньоканальні, офісне і домашнє, з використанням систем Opalescence і Air-flow.

У клініці практикуються найактуальніші на сьогоднішній день методи знімного і незнімного протезування з використанням новітніх матеріалів високої якості. Досвідчені лікарі - ортопеди запропонують вам найбільш підходящі способи відновлення втрачених зубів, в залежності від кожного конкретного випадку.

Контакти

Київ, вул. Прирічна, 11 (ст. м. Мінська)
(044) 33-222-33; +380 (93) 598-31-61
info@pruvatnaklinika.com.ua

Час роботи

Пн - Пт .... 9.00 - 20.00
Сб ............. 9.00 - 18.00