Зазвичай, люди бояться стоматологів ші не звертаються вчасно за допомогою до фахівців і втрачають дорогоцінний час. Тому варто скористатися наступними порадами щоб в майбутньому не було нагоди часто записуватись на прийом.

Ми згадуємо про стоматолога тільки тоді, коли болять зуби. В результаті - багато часу проводимо в "нелюба" кабінеті. 4 ради допоможуть зберегти зуби і почекати з візитом до стоматолога. Існує безліч засобів, які допомагають зміцнити зубну емаль. Ми розповімо про найпоширеніші з них:

  • Зубна нитка, зубні йоржики, зубочистки. Справа в тому, що ворсинки зубної щітки не завжди досягають міжзубного проміжку, де найчастіше скупчуються харчові залишки і утворюється зубний наліт. Додатково після такої чистки слід гарненько прополоскати рот (а не запити їжу чаєм, як це робить більшість з нас).
  • Тверда їжа (морква, яблука, перець, капуста, кукурудза, редис та інші жорсткі продукти в сирому вигляді) стимулює слиновиділення і запобігає прилипання м'якої вуглеводної їжі до зубів. Зміцнює ясна, забезпечує жувальне навантаження, тим самим покращуючи кровообіг.
  • Жувальна гумка без цукру. Багато хто помилково намагається замінити звичну чистку зубів за допомогою щітки і пасти. Гумку варто використовувати після прийому м'якої їжі (наприклад, цукерок, шоколаду, борошняних виробів) протягом 5-10 хвилин, щоб позбутися від вуглеводовмісних частинок.
  • Температурний перепад може стати причиною появи мікротріщин на зубній емалі. Позбудься звички запивати гарячу каву холодною водою або після гарячого першої страви їсти що-небудь холодне. Емаль сама по собі нечутлива, але мікротріщини дадуть можливість бактеріям проникнути в наступний шар зуба - дентин.