Стоматолога бояться не лише діти, але й дорослі. Тут немає нічого дивного. Адже нам ще в дитинстві прищепили стереотип, про те, що зубний доктор це боляче і неприємно.

До вибору першої зубної щітки для улюбленого чада потрібно підходити дуже відповідально, адже цей аксесуар відіграє далеко не останню роль у процесі прищеплення дитині любові до гігієнічних процедур. Який щітці віддати перевагу, адже асортимент величезний?

Всім відомо, що зубна паста містить надзвичайно багато складових. Проте чи всі вони безпечні для вашого здоров'я? Детальніше про це читайте далі.

Прорізування зубів у дитини по праву вважається однією з головних подій першого року життя, а також важливим етапом її фізіологічного розвитку. Крім цього, період прорізування зубів у малюка дуже часто стає справжніми тортурами для нього і його батьків.

Зазвичай, люди бояться стоматологів ші не звертаються вчасно за допомогою до фахівців і втрачають дорогоцінний час. Тому варто скористатися наступними порадами щоб в майбутньому не було нагоди часто записуватись на прийом.

Дуже багато людей насправді не знають, як правильно чистити зуби. І як результат такого незнання - часте відвідування стоматологічного кабінету. Спробуємо розібратися з цим питанням.

Контакты

Киев, ул. Приречная, 11 (ст. м. Минская)
(044) 33-222-33; +380 (93) 598-31-61
info@pruvatnaklinika.com.ua

Время работы

Пн - Пт .... 9.00 - 20.00
Сб ............. 9.00 - 18.00